Mail : yumos@yumoshaliyikama.com.tr
İletişim : 0212 422 4 333 İletişim : 0212 422 5 333

Avcılar Halı Yıkama

Yumoş halı yıkama İstanbul Avcılar bölgesinin profesyonel halı yıkama firması olarak görevini sürdürmektedir.
Avcılar da bulunan halı yıkama fabrikamız ücretsiz servisi ile hijyenik ortamda yıkadığı halılarla ön plandadır.

Profesyonel makinalarımız el değmeden halıları yıkamaktadırlar. Avcıların en çok tercih edilen halı yıkama firması Yumoş sizlere en temiz halı yıkamacılığı sunmaktadır.

Halıların içine hapsolmuş gözle görülmeyen mikrop ve toz kalıntıları özellikle yıkanmayıp sadece tozu alınan halılarda maximum artış göstererek sağlığınız ile ilgili problemlere yol açabilir. Bu anlamda Yumoş halı yıkama sizlere profesyonel ekibi ve ücretsiz servisi ile destek olmaktadır.

Yaşam alanlarınıda kullandığınız halılarınızı siz eldeki evdeki imkanlarınızla ne kadar temizlerseniz temizleyin asla gerçek anlamda bir temizlik sağlamış olmazsınız. Bırakın halılarınızın derinlemesine temizliğini biz yapalım. Profesyonel hizmet anlayışı ve kusursuz halı yıkama servisi ile çalışan firmamız  halılarınızı adresinizden alır, sadece 2 gün içerisinde tüm lekelerinden arınmış, pırıl pırıl bir şekilde size teslim eder.

Avcılar  halı yıkama hizmetimiz için bizi arayın, uygun fiyata profesyonel halı temizliğine kolayca ulaşın. İstanbul avrupa yakası avcılar halı yıkama fiyatlarımız için bizi arayınız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (45 oy, ortalama: 4,02 ile 5)
Loading...
  • halı yıkama
  • halı yıkama