Mail : yumos@yumoshaliyikama.com.tr
İletişim : 0212 422 4 333 İletişim : 0212 422 5 333

Bahçelievler Halı Yıkama

Günümüzdeki teknoloji gelişimi ile bir çok alanda olduğu gibi halı yıkama sektörü de büyük gelişmeler göstermiştir. Yumoş Bahçelievler halı yıkama, Bahçelievler bölgesinin kalitesine uygun hijyenik koşullarda halı yıkamaktadır, halı yıkama makinalarımız el değmeden her türlü halıyı maximum hijyenik derecede yıkamaktadır.

Bunun yanında her bölgeye olduğu gibi Bahçelievler gölgesine de ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. Halılarınız bitki özünden imal edilmiş ithal şampuanlarla yıkanmakta olup her halıya özel şampuanlar kullanılmaktadır.

Örneğin bir Milas halısı ile Shaggy halının yıkanma türü ayrı olduğu gibi renk ayrıştırıcısı ve şampuanı farklıdır, her cins halınız firmamızda itina ile derinlemesine yıkanmaktadır. Halılarınızda çıkmayan leke kalmayacağının da garantisini veren Bahçelievler halı yıkama firmamız bu üstün yıkama hizmetini size uygun fiyatlarla sunmaktadır.

El dokuması ve antika halılarınızı, gönül rahatlığı ile bize yıkatabilirsiniz. Firmamız, hiçbir şekilde değerli halılarınızı yıpratmaz, renklerini soldurmaz ve gerçek profesyonel halı yıkama hizmeti sunar.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 oy, ortalama: 3,20 ile 5)
Loading...
  • halı yıkama
  • halı yıkama