Mail : yumos@yumoshaliyikama.com.tr
İletişim : 0212 422 4 333 İletişim : 0212 422 5 333

Başakşehir Halı Yıkama

Halı yıkamada öncü olan firmamız Başakşehir bölgesinde profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir. Hijyen kurallarına uyan firmamızın servisi ücretsiz olup, son sistem makinalarımız ile hizmetinizdeyiz.

Yumoş Başakşehir halı yıkama olarak biz dürüst hizmet anlayışımız kaliteli ve sistemli çalışmamızla halı yıkama sektöründe en iyi firmalardan biriyiz. Halı yıkama bizim işimiz ve biz işimizi en iyi koşullarda ve en iyi sistemlerle yapmaktayız.

Uzman ekibimizle tüm halı türlerini kusursuz temizleyerek tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde çözüm sağlarız. Acemi halı yıkamacılar, halılarınızı ilkel yöntemlerle ve temizlik şartlarına dikkat etmeden yıkarlar. Günlerce halınızın size teslim edilmesini bekledikten sonra, teslim edilen halılarınızın yeterince temiz olmadığını görebilirsiniz.

Başakşehir halı yıkama firması adresinizden aldığı halıları gerçek profesyonel halı yıkamacılığıyla tanıştırmaktadır ve bize emanet edilen halılarınız üstün temizlikle tanışır. Sadece 2 gün içinde capcanlı renklerine geri kavuşmuş, tertemiz halılar için bizi arayın…

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 ile 5)
Loading...
  • halı yıkama
  • halı yıkama