El Dokuma Halı Yıkama İstanbul

Halıların kaliteli ve anti bakteriyel şekilde temizlenmesini sağlayacak olan El dokuma halı yıkama fabrikası yüksek kalite standartlarında hizmet sunmakta ve bu hizmetini de en uygun fiyat avantajları ile gerçekleştirerek % 100 oranında müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Halıların yıkanmasına özen gösterilmesi gerekmektedir. Çünkü halıların kirlenmesi iki farklı şekilde gerçeklemektedir. Halıların görünen yüzeylerinde kirlilik oluştuğu gibi aynı zamanda görünmeyen dip kısımlarında ve gözeneklerinde de kir ve pislik birikintisi olmaktadır. Sıradan yıkamalarda bu pislikler giderilmemekte ve bir süre sonra bu alanlarda bakteriler ve mikroplar oluşmaya başlayacaktır. Bu tür durumlar ise özellikle de çocuklu ailelerde istenmeyen sorunlara neden olacak ve çocuklar sürekli olarak halılar ile temas ettiği için hastalığa yakalanma riski oluşturacaktır.

El dokuma halı yıkama istanbul tüm ilçelere hizmet, ladik halı, milas halısı, bünyan halı, akrilik el dokuma halı, şag halı, step halı yıkama, antika halı yıkamacı

Halıların anti bakteriyel ve kaliteli şekilde temizlenmesini sağlayan El dokuma halı yıkama şirketi için telefon ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Halılarınız adreslerinden alınacak ve kısa süre içerisinde en kaliteli temizlik aşamaları sunulduktan sonra da yine adreslerinize teslim edilecektir. Halı yıkama fabrikası halı yıkama işlemlerinde öncelikle özel anti bakteriyel halı yıkama deterjanları ve ilaçları kullanmaktadır. Bu deterjanlar ve ilaçlar halıların üzerine uygulanır ve bir süre bekletilir.

Beklemenin ardından da halıların içerisindeki kirler ve pislikler dışarı çıkacak ve halının kirlilik oranları düşürülecektir. Sonrasında ise halı yıkama makineleri ve kaliteli halı yıkama şampuanları ile halılar birkaç kez yıkanacak ve ardından da kurumaya bırakılacaktır. Halılar özellikle makineler ile yıkanmakta ve son derece de yüksek temizlik oranı sağlanmaktadır. Halıların yıkamasını gerçekleştiren bu makineler hiçbir şekilde halıların dokusuna ve yapısal özelliklerine zarar vermez ve tüm halıların kendi yıkama talimatlarına göre yıkamalar gerçekleştirilir.

El dokuma halı yıkama firması birçok açıdan faklı ve kaliteli halı yıkama hizmetleri sunduğu gibi aynı zamanda halıfleks, yolluk, paspas, battaniye ve yorgan gibi diğer ev tekstili ürünlerde de yıkama hizmetleri sunmakta ve tüm yıkamalarda yüksek kalite ve anti bakteriyel temizleme özellikleri sunmaktadır. Üstelik bu hizmetler tamamen uygun rakamlar ve % 100 müşteri memnuniyeti ile sunulmaktadır.

WebMail

  Sayın Müşterilerimiz,

  Minimum servis bedelimiz. 40 tl veya 10 m2. dir