Mail : yumos@yumoshaliyikama.com.tr
İletişim : 0212 422 4 333 İletişim : 0212 422 5 333

Fatih Halı Yıkama

Fatih halı yıkama firmamız diyor ki ; Günümüzün neredeyse tamamının geçtiği ev ve işyerlerimizin her tarafının halılarla dolu olduğunu biliyoruz. Peki bu halıların bizim sağlığımızı ne derece olumsuz etkilediğinden de haberdar mıyız? Halıların, çok fazla sayıda zararlı bakteriyi ve mikrobu barındırmaya çok müsait olduğu dikkatimizi çekmiş miydi? Peki ya halınızı silerek ve süpürerek kirlerin ve mikropların daha derinlere saklanmasına neden olduğunuzu biliyor musunuz?

Sizi bunca dertten kurtaracak tek çözüm sadece halılarınızı belirli zamanlarla uzman bir ekibe teslim ederek yıkatmaktır. Bu sayede halılarınızın ilk aldığınız gün ki kadar canlı olduğunu görecek ve mikroplardan arındığına gözlerinizle şahit olacaksınız. Size en profesyonel hizmeti sunan firmamıza ulaşmak için sadece bir “Alo” demelisiniz…

Halı yıkama sektörüne adım attığımız ilk günden bu yana ilkelerimizden hiç vazgeçmedik. İdeallerimiz yenilikçi politikamız bizi her zaman daha da ileriye taşıdı. Biz profesyonelliğimizi üstün kalitede halı yıkama hizmetimizi sizinle de paylaşma istiyoruz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 4,50 ile 5)
Loading...
  • halı yıkama
  • halı yıkama