Mail : yumos@yumoshaliyikama.com.tr
İletişim : 0212 422 4 333 İletişim : 0212 422 5 333

Halkalı Halı Yıkama

Halkalı halı yıkama fabrikamız, Halkalı bölgesinde hijyenik koşullarda halı yıkama hizmeti veren Yumoş halı yıkama, profesyonel ekibi ile siz değerli müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Firmamız tüm halı türlerini en hijyenik şartlarda yıkamaktadır, servisimiz ücretsizdir, her halı türü için farklı halı yıkama şampuanı kullanılmaktadır, halılar tam otomatik halı yıkama makinasında yıkanmaktadır.

Temizliğinizde en iyi yardımcı en iyi destekçiyiz. Siz zamanınızı en kaliteli şekilde değerlendirin bırakın halı yıkama işinizi bu zor zahmetli işi biz sizin için en iyi şekilde yerine getirelim.

Halkalı halı yıkama firması bünyesindeki özel tam otomatik yıkama makineleri sayesinde her cins değerli halınızı yıpratmadan, soldurmadan ve uygun fiyatlar karşılığı yıkamaktayız. Adresinizden teslim aldığımız kirli halılarınızı 2 gün içinde tertemiz, kalıcı hoş kokusuyla teslim etmekteyiz. Kusursuz halı yıkamaya sahip olmak firmamızla bu kadar kolay ulaşılabilir bir hale geldi. Bizi arayın uygun fiyata profesyonel halı yıkama hizmetinden siz de kolayca faydalanın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
  • halı yıkama
  • halı yıkama