Mail : yumos@yumoshaliyikama.com.tr
İletişim : 0212 422 4 333 İletişim : 0212 422 5 333

Küçükçekmece Halı Yıkama

Küçükçekmece ilçesine hijyenik şartlarda halı yıkama hizmeti vermekte olan Yumoş halı yıkama, uzman ekibi ile siz değerli çekmece halkına hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Fabrikamız tüm halı modellerini en hijyenik şartlarda yıkamaktadır, servis aracımız ücretsizdir, her halı türü için farklı halı yıkama şampuanı kullanılmaktadır, halılarınız tam otomatik halı yıkama makinalarında yıkanmaktadır.

Uygun fiyat politikamız müşterilerimize özel uyguladığımız kampanyalarımızla halı yıkama sektöründe varlığımızı en iyi şekilde sürdürüyoruz. Bize ulaştığınızda, haftanın her günü çalışan servis elemanlarımız kirli halılarınızı adresinizden teslim alarak bize getirir. Firmamızda bulunan tam otomatik halı yıkama cihazları ile el değmeden yıkanan halılar, hijyenik bir temizliğe sahip olurlar. Kurutma aşamasında kullanılan özel klimalı odalar sayesinde halılarınız tozdan kirden uzakta kuruyarak hijyeni devam eder.

İki gün içinde tamamen kuruyan ve saçak kontrolleri yapılan halılarınız adresinize ücretsiz servisimiz tarafından teslim edilir. Lekesiz, pırıl pırıl ve mis kokulu halılara sahip olmak son derce uygun fiyatlarımzla çok daha kolay ulaşılabilir olmuştur. Küçükçekmece halı yıkama firmamızı arayın, bu kusursuz halı yıkama hizmetinden siz de kolayca yararlanın…

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 oy, ortalama: 3,80 ile 5)
Loading...
  • halı yıkama
  • halı yıkama