Mail : yumos@yumoshaliyikama.com.tr
İletişim : 0212 422 4 333 İletişim : 0212 422 5 333

Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece halı yıkama hizmeti veren fabrikamız ilçenin tüm bölgelerinde hijyenik şartlarda halı yıkama hizmeti veren yumoş halı yıkama, sizlere bir telefon kadar yakındır, sizlerde büyükçekmece de oturuyor ve halı yıkama fabrikası arıyorsanız doğru adrestesiniz, hijyenik, ücretsiz servis ve uygun fiyat hepsi yumoş halı yıkama da.

Hava şartları her ne olursa olsun yaz kış demeden halılarınızı en kısa sürede maksimum kalitede en iyi şekilde yıkayıp kurutup size teslim ediyoruz. Bizi Arayın ..

Firmamız ayrıca Adakent, Adnan Kahveci, Ahmediye, Alkent 2000, Atatürk, Bahçelievler
Bahçeşehir, Basındoğa Sitesi, Batıköy, Beykent Emincan Yapı Koop., Beykent Lider Kent, Konut. Beykent Yeşil Kent 1, Beykent Yeşil Kent 2, Beykent Yeşil Kent 3, Beylikdüzü, Bizimkent, Boğazköy, Büyükçekmece Konakları, Büyükşehir A Mahallesi, Büyükşehir B Mahallesi, Büyükşehir C, Mahallesi, Cumhuriyet, Çakmaklı, Demirkan, Sitesi, Dereağzı, Dizdariye, Emincan Sitesi, Esenkent, Eston Ardıçlı Evler, Fatih Mah., Gürpınar, Gürpınar Parkova Sitesi, Güzelce, Hadımköy, Haramidere, Hürriyet, İhlas Marmara Evleri 1. Kısım İhlas Marmara Evleri 2.Kısım, İncirtepe, İnönü, Jetkent, Karaağaç, Kavaklı, Kıraç, Kumburgaz, Marmara Mega Kent, MehterÇeşme, Merkez, Migros Arkası, Mimaroba, Murat Çeşme, Mimarsinan, Namık Kemal, Ondokuz Mayıs, Örnek, Palmiye Evleri, Parlamenterler Sitesi, Pınartepe, Saadet Dere, Sahil, Sinanoba, Talatpaşa, TEVD Sağlık Sitesi, Türkoba, Ulus, Yakuplu, Yenikent, Yenimahalle semtlerine ücretsiz servisi ile halı yıkama hizmeti vermektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oy, ortalama: 3,67 ile 5)
Loading...
  • halı yıkama
  • halı yıkama