HİZMETLERİMİZ

BATTANİYE YIKAMA

Profesyonel olarak battaniye yıkama hizmetleri sağlayan bir firma ile çalışmanız sizi uzun vadede daha sağlıklı yapacaktır. İzgiler Halı Yıkama Fabrikası olarak battaniye yıkama işlemini kaliteli malzemelerimiz ve güçlü makinalarımız ile gerçekleştiriyoruz.

STOR PERDE YIKAMA

Stor Perdeler kolalı kumaşlardan imal edilen dekor ürünleridir. Bunların temizliğinde genel temizlik maddelerinin ve ısının kullanımı perdeyi deforme edebilmektedir. Bunun için perdelerinizin profesyoneller tarafından temizlenmesi daha güvenlikli olacaktır.

YERİNDE YIKAMA

İşyerlerinizde ve evlerinizde bulunan sabit olarak yerde bulunan halılarınızı uzman ekibimiz ve son sistem endüstriyel makinalarımızla antibakteriyel şampuanlarla yıkamaktayız.

HALI YIKAMA

Halı yıkama işlemi ciddiye alınması gereken bir iştir. İzgiler Halı Yıkama Fabrikası olarak halı yıkama işini ciddiye alıp, otoparkta tazikli suyla değil, bu iş için özel üretilmiş profesyonel makinalarla halı yıkama ve halı kurutma işlemini gerçekleştiriyoruz.

SHAGGY HALI YIKAMA

Shaggy halılar son zamanlarda ülkemizde oldukça rağbet gören uzun tüyleri olan bir halı çeşididir. Uzun tüyleri olan shaggy halılar bu tüyler yüzünden aralarına giren toz, kıl, pislik gibi maddelerin temizlenmesi zor ve çok zahmetli bir iştir. İzgiler Halı Yıkama Fabrikası olarak shaggy halı yıkama için güvenli ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

İPEK HALI YIKAMA

İpek halıların boyalarıyla, dokumaları ile, renkleri ile, görünüşleri ile ayrıcalıklı halılardır. Bu halılar çok büyük meblağlar ödenerek elde edilen halılardır. Bilinçsizce temizlenmek istenen ipek halılarda büyük sorunlar meydana gelebilmektedir. İzgiler Halı Yıkama fabrikasında tüm el dokuma ipek halılarınız tertemiz ve profesyonel yöntemlerle temizlenir.

OVERLOK TAMİRİ

Tesisimizde overlok bantı da bulunmaktadır. İzgiler Halı Yıkama Fabrikası olarak, halının özelliklerine bağlı olarak yüksek kalitede malzeme kullanılarak son sistem overlok makinası ile yapılan halı kenarı kaplama (overlok) hizmeti vermekteyiz.

KİLİM YIKAMA

İzgiler Halı Yıkama Fabrikası olarak, her çeşit halıyı yıkadığı gibi kilim yıkama hizmeti ile el dokuması veya makine dokuması olan kilimlerin temizliğini de yapmaktadır. Her halıda olduğu gibi kilimlerde de profesyonel ve garantili yıkama işlemi yapmaktayız.

DOKUMA HALI YIKAMA

El dokuma halılarının her biri el emeği göz nurudur. Çok zor şartlar altında günlerce usanmadan yorulmadan ilmek ilmek elle dokunan bu halıların hayatımızda önemli bir yeri vardır. İzgiler Haklı Yıkama Fabrikasında özel el dokuma halı yıkama teknikleriyle halılarınızı özenle yıkamaktayız.

KOLTUK YIKAMA

Koltuklarımıza bulaşan bakteriler, tozlar, ter gibi maddeler ve sıvılar direk koltuklarımıza yapışmakta ve hastalanmamıza sebebiyet vermekle beraber iyileşmeyi de geciktirmektedir. İzgiler Halı Yıkama Fabrikası olarak koltuklarınızı deneyimli personelimizle itinayla temizlemekteyiz.

YATAK YIKAMA

Yataklarınıza ped, çarşaf kullanımına rağmen yatağın cins ve özelliğine de bağlı olarak zamanla kir, toz, aşırı terleme, idrar, ve hastalıklara bağlı olarak kirlenir. İzgiler Halı Yıkama Fabrikasında, kirlenen ve temizlenmesi gereken yataklarınızı profesyonel yöntemlerle temizlemekteyiz.

YORGAN YIKAMA

Evlerimizde kullanmakta olduğumuz yorganlar vücudumuzun sık temas ettiği ev tekstili ürünlerdir. İzgiler Halı Yıkama Fabrikası olarak yorganlarınızı temiz ve hijyenik bir ortamda yıkamaktayız.

Sizde Binlerce Mutlu Müşteriye Katılın

  

Yumoş Halı Yıkama Fabrikası

Yumoş Halı Yıkama sayfasında, uygulamalarımız ve evde halı bakımı gibi konulara değindik. Yazımızı beğenerek okuyacağınızı umuyoruz. “Halı yıkatırken nelere dikkat etmeliyim?” “Evde Halı Temizliği ve Bakımı Nasıl Yapılır?” gibi sorularada detaylıca değineceğiz. Eğer bu sayfayı değerli bulursanız lütfen sosyal medya üzerinden makaleyi paylaşarak eş, dost ve akrabalarınızında bilgilenmesine katkıda bulunmayı ihmal etmeyiniz.

Servisimizde halı yıkama dışında,

Koltuk Yıkama

Stor Perde Yıkama

Zebra Perde Yıkama

Yorgan Yıkama

Yastık Yıkama

Battaniye Yıkama

Halı Tamiri

işlerinizide gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

Referanslarımız