Yerinde Halı ve Koltuk yıkama işlemleriyle ilgili fiyat bilgisi almak, referanslarımız hakkında bilgi sahibi olmak ve yerinde ücretsiz keşif için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yerinde halı yıkama işlemi, taşınması mümkün olmayan ve bulunduğu alanda yıkanması gereken halılar için uygulanan temizlik işlemidir. Ofis halıları, Otel halıları, Balo salonu halıları, Cami halıları yerinde halı yıkama olarak yapılır.

Patentli makinelerimiz sayesinde, 80 ºC sıcak suyla, vakumlama ve yıkama işlemi aynı anda yapılır. Bu sayede halının altı ıslanmaz, halıda nemli bez ıslaklığında su kalır. Yerinde Halı Yıkama işlemi sonrasında kötü koku ve kusma şikayeti yaşanmaz.

Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın

Ofis Halı Yıkama

Ofis halılarında genellikle kahve lekeleri bulunur. Kahve lekesi, öncesinde müdahale edilmemişse çoğunlukla çıkmaktadır. Lekeyi çıkarmak için kullanılan yanlış yöntem, lekenin kalıcı olmasına sebep olmaktadır.

Yumoş Halı Yıkama, ofisinizde hijyen ve temizlik konusunda size yardımcı olmak için burada! Profesyonel ekibimiz, yerinde ofis halı yıkama hizmetiyle iş yerinizin halılarını sıcak suyla derinlemesine temizliyor. Ofisinizin temiz ve ferah bir ortama dönüşmesi için bizi hemen arayın!

Otel Halı Yıkama

Sektörde bilinen en iyi halı şampuanlarını kullanarak, sıcak suyla yıkama ve vakumlama işlemi yapıyoruz. Odaların 4 ila 5 saat havalandırılması halının kuruması için yeterlidir. Sıcak suyla yıkama sayesinde koridor ve odalarınızdaki halıların değişimini fark edeceksiniz.

Yumoş Halı Yıkama, otelinizin temizlik standartlarını yükseltmek için burada! Profesyonel ekibimiz, yerinde otel halı yıkama hizmetiyle otelinizin halılarını sıcak suyla derinlemesine temizliyor. Misafirlerinize hijyen ve konfor sunmak için bizi hemen arayın!

Cami Halı Yıkama

Secdede alnınızdan geçen vücut kiri kalıcı olarak halınıza işleyebilir. Lekeye öncesinde müdahale edilmemişse çoğunlukla çıkmaktadır. Lekeyi çıkarmak için kullanılan yanlış yöntem, lekenin kalıcı olmasına sebep olmaktadır. Cami halısının cinsi de lekelerin çıkarılmasında önemli bir etkendir. Yün halılar lekeyi kolay bırakmaz.

Yumoş Halı Yıkama olarak caminizin temizliğini ve hijyenini önemsiyoruz! Profesyonel ekibimiz, yerinde cami halı yıkama hizmetiyle caminizin halılarını sıcak suyla derinlemesine temizliyor. Caminizde ibadet edenleri temiz ve ferah bir ortamda ağırlamak için bizi hemen arayın!

Referans Videolarımız

Gerçek müşteri deneyimlerini paylaşıyoruz

Referans Görsellerimiz

Müşteri memnuniyetini yansıtan görsellerimiz