Yatak Yıkama Hizmetleri

Yumoş halı temizleme İstanbul genelinde temizlik hizmetleri sağlamada uzmanlaşmıştır. En çok aranan hizmetlerimizden biri yatak yıkama hizmetimizdir.

Yatağınızın milyonlarca toz akarı içerebileceğini ve ölü derinizi sessizce beslediklerini biliyor muydunuz? Yatağınızın düzenli olarak temizlenmesi gerekir çünkü toz akarları da alerjileri tetikleyebilir.

Yataklarınıza ped, çarşaf kullanımına rağmen yatağın cins ve özelliğine de bağlı olarak zamanla kir, toz, aşırı terleme, idrar, ilaç, hasta ve hastalıklara bağlı olarak kirlenir. Bu nedenlere bağlı olarak yatağınız kullanılmaz bir hal alır.

Bu durumlarda bırakın yatağın sağlığa uygun bir temizlik şartı taşıması, kokusu dahi rahatsızlık verir. Bu sorunları ortadan kaldırmak için Profesyonel Yatak yıkama hizmeti veren bir firmadan yatak yıkama işlemi hakkında yardım, öneri ve hizmet alınmalıdır.

Yumoş Halı Yıkama bünyesinde faaliyet gösteren Yumoş Yatak Yıkama, kirlenen ve temizlenmesi gereken yataklarınızı evinizde, iş yerinizde son teknolojik makine parkuru ile kuru köpük yıkama sistemini kullanarak yerinde yatak yıkama hizmeti verir.

Böylelikle yatağınızın üzerinde oluşan ve sağlığınızı riske atan nedenler ortadan kaldırılarak, temizlik ve hijyen standartlarına uygun koşullar oluşturulur.

İstanbul Yatak Yıkama

Yatak bizim için çok önemlidir. Yatak en özel yerimizdir. Uyuduğumuz, dinlendiğimiz, en özel yaşam alanımızdır. Dolaysıyla yatak temizliği de son derece önemlidir. İstanbul yatak yıkama hizmetimiz ile yatak temizliğinde %100 başarı sağlanmaktadır.

İstanbul’da yatak yıkatma ihtiyaçlarınız için ücretsiz servis hızlı teslimat güvenilir hizmet ile sağlıyoruz.

İstanbul yatak yıkama fiyatları için bizi dilediğiniz zaman arayarak fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

Yatak yıkatma hizmetimiz A sınıf tesisimizde ve profesyonel ekiplerimiz ile sağlanmaktadır.

Yatak Yıkama Çeşitleri

Yatak temizliğinde birkaç alternatif vardır. Yıkama işlemine başlamadan bu alternatifleri açıklayalım.

Yatağın içerisinde halılarda olduğu gibi mite yani akarlar yaşarlar. Bu akarlar insandan dökülen derilerin sıcaklığı ile kuluçkaya yatar ve çoğalır. Yatak içerisine yuva yapar. Ve her geçen gün çoğalır. Gözle görülmez. Ancak alerjiye sebebiyet verir. Deri altına girerek, insan vücudunda da yaşamaya devam ederler.

Bu yüzden yataklar sık aralıklarla temizlenmeli, nevresimler haftada bir kez en azından değiştirilmelidir. Miteler 60 derece ısı ile ancak kaybolur. Bu yüzden nevresim ve çarşaflar en az 60 derece ile yıkanmalıdır.

Buharla Yıkama

Yataklar buharla yıkanınca akarlar genelde ölür. Birçok temizlik firması buharlı makinalar ile evlere gelip servis yağmaktadır.

Yatak temizliği konusunda uzmanlaşan firmalar, uzman ekip ile sadece buhar yolu ile döşeklerinizi yıkayıp, kurutup gitmektedir.

Buharla yıkama yöntemi ile yatak yıkama İstanbul ilinde bizi tercih edebilirsiniz.

Vakumlu Yıkama

Vakumlu yıkama ile yataklar ilk günkü kadar temiz olur. Son zamanlarda vakumlu yıkama çok moda olmuştur.

Birçok hanım vakumlu yıkama yapan makinelerden evine almış, rutin aralıklarla temizlemektedir. Yatak içerisine sıkışan kir, toz, akarlar bu vakum sayesinde yapıtlıkları yatak içlerinden sökülmekte su haznesinin içine dökülmektedir. Havada toz zerreler, olmadığı için, yatak içine tekrar dökülme şansı yoktur.

Vakumlu yıkama yöntemi ile yatak yıkama hizmetimiz hakkında bilgi almak için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Islatma Sistemi

Islatma sistemi ile ilk önce yataktaki lekeye oksijen bazlı deterjan dökülür ve 10 dakika ıslanması sağlanır. Leke oksijenli suyu içine hapseder ve bir süre sonra çözülmeye başlar.

Sizde Binlerce Mutlu Müşteriye Katılın

Yatak Nasıl Yıkanır?

Ev hanımları için yıkması oldukça zor olan eşyaların en başında öncelikle yataklar gelmektedir. Yıkaması oldukça zor olan yataklarınız firmamızda en kısa sürede uygun fiyata yıkanmaktadır.

Zamanla yoğun kullanımdan dolayı kirlenen yataklarınız en kaliteli temizlik ürünleri kullanılarak yıkanmaktadır. Firmamızda yatak yıkama fiyatları oldukça uygun olduğundan dolayı firmamızda birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir.

Aynı zamanda firmamızı tercih etmeniz eşyalarınızın kullanışlı ve temiz olması için oldukça önemlidir. En iyi şekilde yıkana yataklarınız firmamızda kurutularak evinize kadar teslim edilmektedir.

Yatak Yıkamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev hanımları için büyük sorun haline gelen yatak yıkama konusunda dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır.

Yatak yıkama sırasında yatağınızın yıpranmaması için en kaliteli temizlik ürünlerinin kullanılması gerekmektedir. Yataklarınızda yıkama sonrasında koku oluşmaması için hemen kurutulması gerekmektedir. Yataklarınızı kısa sürede en iyi şekilde yıkanması için firmamızı tercih etmeniz sizin için oldukça faydalı olacaktır.

Firmamızda en kaliteli yatak yıkama makinaları bulunmaktadır.

En İyi Yatak Yıkama Firması

Firmamız sektörde yer alan en iyi yatak yıkama firmaları arasında yer aldığından dolayı siz müşterilerimiz için yatakları en iyi şekilde yıkamaktadır. Firmamızda uygun fiyata yatak yıkama işleri yapıldığından dolayı firmamız birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir.

Yataklarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız en uygun fiyata yıkama hizmeti veren firmamızı tercih edebilirsiniz.

Yatak temizleme İstanbul ‘da hizmet veren Yumoş Halı Yıkama Fabrikası sayesinde profesyonel olarak yapılan bir hizmettir.

Yatak Yıkama Fiyatları

Yatak yıkama fiyatları hakkında bilgi almak en doğal hakkınız ama yatağınız tek mi çift kişilik mi bilemediğimiz için kesin fiyat veremiyoruz. Bu konuda bilgi almak için Whatsapp iletişim hattımızı ya da telefon numaralarımızı arayıp bizden fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Yatak temizleme fiyatlarımız diğer yıkama hizmeti veren firmalara nazaran en rekabetçi fiyatları sunmaktadır.