Küçükçekmece Halı Yıkama Fabrikası

Küçükçekmece halı yıkama fabrikası, uzun yıllardır profesyonel olarak halı, koltuk, yatak yıkama hizmetleri sunar. Teklif almak için hemen bize ulaşın!

Koltuk yıkama, yerinde halı yıkama, stor perde yıkama, yorgan battaniye yıkamalarınız için ücretsiz servisimizden faydalanabilirsiniz.

Yumoş Halı Yıkama’nın Küçükçekmece ilçesi Mahalle ve semtlerine hergün ücretsiz alım ve teslim hizmeti verilmektedir. Küçükçekmece halı yıkama olarak servis hizmeti verilen bölgeleri içeren listemiz aşağıdadır.

Küçükçekmece Halı Yıkama, Beşyol halı Yıkama, Cennet halı Yıkama, Halkalı Halı Yıkama, Kanarya halı Yıkama, Sefaköy Halı Yıkama, Yarımburgaz Halı Yıkama, Yeşilova Halı Yıkama, Altınşehir Halı Yıkama, Bayramtepe Halı Yıkama, Güvercintepe Halı Yıkama,

Toz Alma

Merkezimize getirilen halılarınız, öncelikle cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır. Tam hijyen sağlayabilmek adına toz alma makinesinde çırpma işlemi ile halınızın derinine işlemiş toz ve akarlardan arındırılması sağlanır. İşletmemizde istisnasız her halı toz alma işlemine tabi tutulur.

Yıkama İşlemi

Tozlarından arındırılarak yıkama işlemine uygun hale getirilen halılar, tam otomatik halı yıkama makinelerinde yıkama işlemine alınır. Halılarınız kimyasal katkı maddeleri olmayan şampuanlar ile yıkanır.

Halının derinine nüfuz eden kirler, toplam 10 adet fırça ile fırçalanarak tüm kirlerinden arındırılır. Durulama işleminin ardından halı sıkma makinasında sıkılır. Suyundan arındırılan Halı, Kalite Kontrol Masasında; leke ve temizliği yönünden kontrol edilir. Kontrolden geçmeyen halılar için yeniden yıkama işlemi uygulanır.

Kurutma İşlemi

Yıkama sonrası tamamen kapalı ve yalıtımlı ortamda klima teknolojisi ile kurutulur. Dolayısıyla, mevsimsel hava değişimleri yıkama gün ve süresini etkilemez.

Küçükçekmece Halı Yıkama Hizmetleri

Küçükçekmece halı yıkama, en iyi halı yıkama hizmetlerini en ekonomik fiyatlarla sunan Küçükçekmece halı yıkama hizmetleri sağlayan firma ailesi olarak siz değerli müşterilerimize hizmette sınır tanımıyoruz.

Sektörde lider bir firma haline gelen Küçükçekmece halı yıkama olarak halı yıkama işini profesyonel bir şekilde yapıyor ve sizlere en üstün hizmeti verebilmek için kendimizle yarışıyoruz.

Halı ve kilim yıkama konusunda deneyimli ve uzman olan personelimiz, son teknoloji ile üretilmiş halı yıkama makinelerimiz ve kullandığımız bitkisel içerikli deterjanlarımızla sizlere ekonomik ve güler yüzlü hizmet sunuyoruz.

Küçükçekmece’de En İyi Halı Yıkama Firmasıyız

Halı yıkama sektöründe sayısız firma arasında ilk sırada yer alıyoruz çünkü;

En deneyimli personeller ile çalışıyoruz.

Halı ve kilim konusunda uzman olan personelimizin dört dörtlük hizmet verdiğinden emin oluyoruz.

Piyasanın en iyi halı yıkama makinelerini kullanıyoruz.

Sağlığınızı ve memnuniyetinizi ön planda tutarak buna uygun hizmet veriyoruz.

Titiz ve hijyenik halı yıkama yapabilmek için şartlarımızı her geçen gün yenileyerek mükemmeli yakalamaya çalışıyoruz.

Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Halı yıkama işlemlerimizi adım adım şöyle gerçekleştirmekteyiz:

Sizden teslim aldığımız halıları kaba kirlerinden ve gözle görülür tozlardan arındırıyoruz.

Halıları yıkama işlemine geçerken halınızın özelliklerini inceliyoruz ve uygun yıkama programını seçiyoruz.

Bitkisel içerikli deterjanlarımızla halılarınızı onlara asla zarar vermeden yıkıyoruz ve hijyen sağlıyoruz.

Yıkama işlemini takiben derinlemesine bir durulama işlemi gerçekleştiriyoruz.

Halınızı hassas bir sıkma işlemine tabi tutarak fazla suyunu alıyoruz.

Firmamızın özel kurutma odalarında halılarınızı asla mikrop ve bakteri oluşmayacak şekilde kurutuyoruz.

Tüm bu işlemlerin ardından halılarınızı özenle kontrol ederek sizlere teslim ediyoruz.

Kullandığımız halı yıkama makinelerimiz son teknoloji ile üretilmektedir. Her türlü halı ve kilime uygun olan yıkama programları ile halılarınıza zarar vermeden, dokularını deforme etmeden mükemmel şekilde yıkayan makinelerimizle sizlere hizmet veriyoruz.

Ayrıca kullandığımız deterjanların içinde hiçbir kimyasal madde bulunmaz, çevre ve insan dostu %100 bitkisel ilaçlarla yıkama yapıyoruz. Sağlığınız ve mutluluğunuz için çalışıyoruz.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitli yıkama seçenekleri bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz halının cinsine uygun olacak şekilde yıkama seçeneklerini tercih etmeniz halınızı uzun yıllar boyunca kullanışlı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Halılarınız firmamızda profesyonel çalışan ekibimiz ile en kaliteli halı şampuanları kullanılarak yıkanmaktadır.

Firmamızda halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gerekenlere özenli bir şekilde dikkat edilmektedir. Profesyonel halı yıkama için firmamıza gelebilirsiniz.

Halı Yıkama Deterjanları

Halı yıkama işleri ev hanımları için büyük zorluk haline gelmektedir. Fakat firmamızda halılarınız titiz bir şekilde kaliteli deterjanlar kullanılarak yıkanmaktadır. Halılarınızın yıkaması sırasında kullanılan deterjanların kalitesi halınızın yıkama sırasında yıpranmaması için oldukça önemlidir. Firmamızda her çeşit halının yıkaması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda kaliteli halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halılarınızın temiz olması hijyenik bir ortamda yaşam sürebilmeniz için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Halı yıkaması yapılırken kullanılan deterjanlara ve yıkama çeşidine dikkat edilmelidir. Halılarınızın yıpranmadan temiz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmeniz gerekmektedir.

Firmamızda sektörde en kaliteli halı yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Halılarınızın temizliği konusunda firmamızda çalışan ekibimize güvenebilirsiniz. Halılarınız yıkama sonrasında koku yapmadan güzel bir şekilde kurulanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Küçükçekmece Halı Yıkama Fiyatlarımız

Halıların türüne, sayısına ve boyutuna göre fiyatlarımız değişiklik gösterdiği için Küçükçekmece halı yıkama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Bizi günün her saati iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.