Stor Perde Yıkama Hizmeti

Çok çabuk kir, toz tutan stor perdelerinizi profesyonellere emanet edin. Stor perde yıkama hizmetleri için Yumoş Yıkama hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kadınların daha alırken kirlendiğinde nasıl temizlerim diye endişe ettiği stor ve zebra perdeler, bir süre sonra kararmaya ve kirlenmeye başlar. Eşten dosttan alınan öneriler ile banyoda ya da balkondan gerçekleştirilen yanlış yıkama teknikleriyle

bozulan mekanizmalar, oluşan kat izleri, perdenin yanlarında çıkan iplikler stor ve zebra perdeleri kullanılamaz hale getirir. Hevesle alınan, evin şık bir detayını oluşturan perdeler ilk temizlikle birlikte koca bir hüsrana neden olur. Oysa stor perde ve zebra perdelerinizi profesyonel firmalarda yıkattığınızda bu ve buna benzer sorunlarla karşılaşmazsınız.

Yumoş Halı Yıkama tesislerinde stor perde ve zebra perdeleriniz öncelikle gerek perde ve gerekse mekanizma üzerindeki kaba kir ve tozlarından arındırılır. Perdeler, ılık suda cins ve özelliklerine göre şampuan ve leke çıkarıcı içerisinde bekletilir. Böylelikle kir ve lekelerin çözülmesi sağlanır. Ardından yıkama işlemine alınan perdeleriniz temizlik ve hijyen ile buluşur. Yıkama işlemi sonrasında kapalı ortamda klimalı sistemle kurutulur. Kuruyan perdeleriniz son kontrol işlemine tabi tutulduktan sonra paketlenerek evlerinize teslim edilir.

Stor Perde Nasıl Yıkanmalı?

Hava kirliliğinin yoğun olduğu yerlerde, sürekli buhar ve yağ olan mutfaklarda, sigara içilen odalarda bütün perdeler gibi stor perdeler de kolayca kirlenir. Kirlenen perdeler ortama kötü bir koku ve hoş olmayan bir görüntü getirir. Bu nedenle stor perdelerin en geç 6 ayda bir yıkanması ve temizlenmesi gerekmektedir.

Stor perdelerinizi evinizden, işyerinizden teslim alıyor. numaralandırdıktan sonra tek tek sökerek yıkıyor, temizliğini kontrol ettikten sonra evinize, işyerinize teslim ediyoruz. Tekrar yerlerine takıyoruz.

Stor perdeler kumaş olmalarına rağmen çamaşır makinesinde yıkanmaz. küçük olan bazı lekeler ıslak mendil ya da bir bez yardımıyla temizlenebilir. Ancak hijyen ve sağlık için mutlaka kurumsal halı yıkama firması tarafından, profesyonel şekilde yıkanmalıdır.

Stor perdelerinizi kumaş özelliklerine uygun şekilde özel stor yıkama makineleri ile yıkayarak sizlere sunuyoruz.

Özel Deterjanlar Kullanıyoruz

Stor perde yıkamada kullanılan deterjanların stor perde kumaşınıza uygun organik, insan sağlığına zararlı kimyasal maddeler içermeyen deterjanlar olması gerekmektedir.

Kimyasal ilaçlarla yıkanan stor perdeler yıpranır ve ömrü kısalır. Yalnızca stor perde kumaşları için özel tasarlanmış bitkisel deterjan çeşitlerimizle her stora uygun farklı deterjanlar kullanıyoruz.

Kimyasal içerikli deterjanları kullanarak insan ve çevre sağlığını tehlikeye atmıyor, perdenizin yıpranmasını önlüyoruz.

Profesyonel Makineleri Tercih Ediyoruz

Stor perdelerinizi her türlü kir ve bakteriden arındırır, derinlemesine durulayarak devamında kurutur. stor perde yıkama işlemi yapan stor perde makineleri ile siz değerli müşterilerimize hak ettiğiniz temizliği gururla sunmaktayız.

Temiz ve hijyenik yıkama hizmetlerimiz bir telefon uzağınızda! Stor perdelerinizi kurumsal ve profesyonel ellere teslim edin!

Stor Perde Yıkama Fiyatları

Stor perde yıkama fiyatı yıkanacak malzeme sayısına göre değişir. Fiyatlarımız ürün boyutu ve sayısına göre değiştiğinden stor perde yıkama fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Sizde Binlerce Mutlu Müşteriye Katılın

Stor Perde Nasıl Yıkanır?

Çok çabuk kir ve toz tutan stor perdelerinizin yıkamasında dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Stor perdeleriniz yıkama sırasında yıpranmaması için kullanılan deterjana ve yıkama sistemine dikkat edilmesi gerekmektedir. Firmamızda özel perde yıkama deterjanları ile stor perdeleriniz kısa sürede en iyi şekilde yıkanmaktadır. Perde yıkama işlerinin yanı sıra firmamızda daha birçok yıkama işlemi en iyi şekilde yapılmaktadır.

Her zaman müşteri memnuniyetini kazanmak amacıyla en iyi hizmeti veren firmamızda stor perdeleriniz en uygun fiyatlarda yıkanmaktadır.

Kısa Sürede Perde Yıkama

Zamanla yoğun kullanımdan kaynaklı olarak çok çabuk tozlana stor perdelerinizin yıkaması firmamızda profesyonel ekibimiz tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır. Yıkama işleriniz için firmamızı tercih etmeniz ekonomik açıdan da sizler için fayda sağlamaktadır.

Firmamızda stor perde yıkama fiyatları de müşteri bütçesine göre oldukça uygundur. Firmamızda stor perdeleriniz siz müşterilerimiz için kısa sürede en iyi şekilde yıkanmaktadır.

Firmamızı tercih etmeniz eşyalarınızı kullanışlı ve temiz bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça önemlidir.

Stor Perde Yıkama Fiyatları

Stor perde yıkama fiyatları perdenin uzunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Fakat firmamızda müşteri memnuniyeti önemsendiğinden dolayı stor perdeleriniz en uygun fiyata yıkanmaktadır. Firmamız sektörde en kaliteli perde yıkama firması olduğundan dolayı birçok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Firmamızı tercih etmeniz bütçeniz açısından da oldukça önemli durumdur.

Stor Perde Yıkama Hizmetleri

Keyifli kullanımı ve şık görünümüyle son yılların popüler perde uygulaması haline gelen stor perdelerin temizliği ve bakımı kullananların en çok merak ettiği şeyler arasında yer alıyor. Hatta pek çok kişi stor perde alırken nasıl yıkandığını sormaktadır.

Stor perde temizliğinde lider olan firmamız siz değerli müşterilerimizin stor perdelerini en iyi şekilde yıkayarak sizlere hizmet vermektedir. Peki, stor perde nasıl yıkanır ve ne sıklıkta yıkanması gerekir gibi merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

Stor Perde Yıkama Teknikleri içeriğimizi inceleyerek yıkama teknikleri hakkında daha fazla bilgi edinebilrisiniz.