DERİ HALILAR YIKANIR MI?

Evlerimizde ve yaşam alanlarımızda son yıllarda fazlasıyla kullanmaya başladığımız deri halı ve postlar, son derece zarif, şık ve zengin bir görünüm sunmalarıyla dikkat çekiyor. Ev dekorasyonunun yeni trendi olan bu deri halı ve postlar, kullanımı kadar temizlik ve bakımı ile de özen isteyen ürünlerdir. Bakım ve temizliği gerektiği şekilde yapılmadığı takdirde, deri halı ve postlarınızın ömrü kısalacak ve yansıttıkları etki de azalacaktır.

Deri halının bakımı aslında oldukça kolaydır. Size sunacağımız önerilere uyduğunuz takdirde, herhangi bir sorun yaşamayacağınızdan da emin olabilirsiniz. Dekor amaçlı kullanılan post ve deri halılar dayanıklı ürünler olmasına rağmen kesinlikle sert darbelerden korunmalıdır. Uzun süre güneş ışığına da maruz bırakılmamalıdır.

Deri Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Sizden teslim aldığımız deri halılarınızı şu şekilde yıkamaktayız:

Halılarınızı önce kaba kir, toz ve pisliklerden arındırıyoruz.

Ardından profesyonel ekiplerimizin yaptığı inceleme sonucunda uygun programlara ayarlayarak makinelerimizde uygun sıcaklıklarda yıkıyoruz.

Yıkama işleminin ardından halılarınızı derinlemesine duruluyor ve hiçbir deterjan kalıntısı olmamasına özen gösteriyoruz.

Duruladıktan sonra hassas sıkma programı ile halılarınızı sıkarak kurutma işlemine geçiyoruz.

Kurutma için özel kurutma odalarımıza aldığımız halılarınızı steril, kapalı odalarımızda klima ile kurutuyoruz.

Her türlü kir, bakteri ve mikroptan arınan halılarınızı son kez kontrol ederek söz verdiğimiz tarihte sizlere teslim ediyoruz.

Firmamız halı yıkama firmaları içinde bir numaralı firma olarak bilinmektedir ve sektörün bütün yeniliklerini sizlere ekonomik fiyatlarla sunmaktadır.

Deterjan Ve Makinelerimiz

Makinelerimiz son teknolojiye sahip olan piyasanın en iyi, halı yıkama makineleridir.

Deterjanlarımız ise özel olarak üretilmiş, kimyasal madde bulundurmayan tamamen bitkisel içerikli deterjanlardır.

Bizimle iletişime geçerek randevu alabilir, deri halı yıkama fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Sizde Binlerce Mutlu Müşteriye Katılın