Zebra Perde Yıkama Hizmeti

Zebra perde yıkama hizmetimiz ile zebra perdelerinizi güvenli ve temiz bir şekilde yıkama tesislerimizde yıkayıp size teslim ediyoruz.

Zebra perdeler kuşkusuz en şık ve en kullanışlı perde sistemleri arasındadır. Kolay kullanımı, tül ve güneşlik ihtiyacını aynı anda karşılayabilmesi, estetik görünümü ile sıkça tercih edilen zebra perde yıkama ve temizliği daha perdeyi alırken merak konusu olmaktadır. Mekanizması ve kumaşından dolayı çamaşır makinesinde yıkanamadığı için ve silmesi de çok zor olduğu için zebra perdelerin yıkanması gerekmektedir.

Ancak yıkama işlemini Kurumsal ve profesyonel bir yıkama ve temizleme firmasına yaptırmanız gerekir.

Sizde Binlerce Mutlu Müşteriye Katılın

Zebra Perde Nasıl Yıkanır?

Zebra perdelerinizi temiz tutmak oldukça önemlidir. Oluşan ufak lekeler nemli bir bezle ve hatta ıslak mendille bile çıkar; ancak zebra perdeye işlemiş duman, buhar, yağ gibi istenmeyen kirler hem kötü kokuya hem de çirkin bir görünüme neden olur.

Zebra perde yıkama işlemini düz zemin üzerinde yapanlar vardır ancak gerek kullanılan deterjanlar gerek su ile uzun süre temas perdenin yapısını ve dokularını bozmakta, renklerini soldurmaktadır. Bu bahsettiğimiz yöntem her ne kadar iyi görünse de perdelerin özellikle kenar kısımlarında dalgalanmaya ve esnemeye neden olmaktadır.

Zebra perdeler özel perde yıkama makineleriyle, temizlenmelidir. Buharlı ve perde yıkama makineleri zebra perdelerinizin kumaş özelliklerini koruyarak %100 hijyen sağlar.

Ayrıca zebra perde yıkamada kullanılan deterjanlar da kimyasal madde içermeyen, İnsan sağlığına zarar vermeyen şampuan ve temizlik maddeleri olmalıdır; yoksa aynı şekilde perdelerin dokusu zarar görür; dahası insan ve çevre sağlığı için olumsuz sonuçlar doğurur.

Profesyonel Perde Yıkama Makineleri

Zebra perde yıkama makinesiyle zebra perde nasıl yıkanır?

Hassas bir şekilde derinlemesine yıkanır ve durulanır.

Öncelikle kaba kir ve tozlardan arındırılan zebra perdeleriniz ardından buharlı yıkama sistemi ile yıkanarak devamında durulanmaktadır. En son da kurutma işlemi uygulanan zebra perdeleriniz tamamen kurumuş şekilde sizlere teslim edilir.

Özel Deterjanlar

İnsan ve çevre sağlığına önem veren 1. Sınıf A Kalite Belgesine sahip kurumsal iki firmadan bir firma olarak tamamen insan sağlığına zarar vermeyen ve hijyen sağlayan özel deterjanlar kullanarak zebra perdelerini yıkamaktayız. Zorunlu olmadıkça kimyasal hiçbir ürün kullanmıyoruz.

Zebra Perde Yıkama Fiyatları

Profesyonel perde yıkama hizmetlerimizden yararlanmak, zebra perde yıkama fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.