Hereke Halı Yıkama

Hereke halınız var ve güvenilir bir yıkama firması arıyorsanız Hereke halı yıkama hizmetimizi almanız için bir çok sebep sunabiliriz.

Hereke halısı yüzyıllardır Türkiye’de ve dünyada ünlü halılar olarak bilinmekte ve meraklıları tarafından özel olarak araştırılarak satın alınmaktadır. Dünyanın en ince halısı olan Hereke halısı yün ve ipek olmak üzere iki farklı türde dokunmaktadır. Çift düğüm tekniği kullanılarak dokunan Hereke halıları dünyanın en ince halısı olmasına rağmen en sağlam halıları arasında yer alır. Santimetrekaresinde yün halılarda 36, ipek olanlarda ise ortalama 100 düğüm bulunan Hereke halısının dünya çapında bu kadar ünlü olmasının sebebi de bu özenli dokunma ilkeleridir.

Sizde Binlerce Mutlu Müşteriye Katılın

    

Hereke Halısı Nasıl Yıkanmalıdır?

Hereke halıları çok özenli yıkanması gereken halılardır. Çünkü el dokuması olan ve dokuma sıklığı oldukça fazla olan bu halılar hassasiyetle ve doğru şekilde yıkanmadığı takdirde yıpranır ve renkleri bozulur. Sahip olduğunuz Hereke halısı son derece değerli bir halı olduğu için özenle yıkanması gerektiğini unutmamalısınız.

Halılarınızı Kurumsal halı yıkama firmalarına ve profesyonel ellere teslim edin, içiniz rahat olsun. Çünkü biz sizlere mükemmel ve kusursuz halı yıkama garantisi veriyoruz.

Üstün ekipmanlarımız, deneyimli ekibimiz, hijyenik ve uygun ortamlarda özenle yıkanır ve klimalı ortamlarda kurutulur. Yıkanıp kontrol edilen halılar, kalite kontrol işleminden geçer, temizliğinden emin olunduktan sonra sizlere teslim edilir.

Halı Yıkama Makineleri

Halı yıkama makinelerimiz, Bilgisayarlı tam otomatik son teknoloji ile üretilmiş makinelerdir. Her türlü halı türüne özel yıkama programları ile Hereke halılarınız için de en ideal halı yıkama makineleridir. Halınızın boyutu, dokuması, dokuma sıklığı, iplik yapısı ve rengine uygun olan sıcaklıkta ve şekilde yıkama programları ile yıkanan halılarınız orijinal görünümünü korur, deformasyona uğramaz.

Deterjanlarımız

Deterjanlarımız %100 doğal kimyasal içermez. Sağlığınızla ve çevreyle dost olan organik deterjanlarımız halılarınızı da yıpranmalardan korur.

Hereke Halısı Yıkama Hizmetimiz

Halılarınızı önce kaba kir ve tozlarından arındırıyor, ardından halı yıkama makinelerimizde özel deterjanlarla yıkıyor, dokuma şekline uygun olarak duruluyoruz. Kurutma işlemini ise kapalı ve klimaları kurutma odalarımızda yapıyoruz.

Direkt güneş ışığı ile açık havada yapılan kurutma işlemi hem halılarınızın solmasına hem de yıpranmasına neden olur. Ayrıca açık havada halılarınızda tekrardan bakteriler oluşur. Bu nedenle kurutma işlemini kapalı ve steril ortamlarda yapıyoruz.

Bizimle iletişime geçerek Hereke halı yıkama fiyatları ve yıkama hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.