İpek Halı Yıkama

İpek dokuma halılarınızı özenle yıkadığımızı iddia etmiyor yapıyoruz. İpek halı yıkama hizmeti için bizi arayabilirsiniz.

Yapısı nedeniyle yıkama işlemi sırasında diğer halılar ile aynı ortamda yıkılmayan ipek halı özellikle uzman ekip tarafından gerekli aşamaları ile yıkanmaktadır. Dokusuna zarar vermemek adına yapılacak olan işlemlerde her aşama itinalı olarak takip edilmektedir. Renklerinin karışmaması için kullanılan şampuanlar ve yıkama işlemi sırasında kullanacak olan fırça gibi pek çok farklı malzeme özenle seçilmektedir.

Sizde Binlerce Mutlu Müşteriye Katılın

Profesyonel İpek Halı Yıkama Hizmeti

Firmamız halı yıkama alanında sunmuş olduğu kaliteli hizmetten sayesinde her türlü halınızda itinalı ve etkili sonuçlar sunmaktadır. Yıkama işlemi öncesinde halının yapısı kontrol edilerek bu şekilde yapısına uygun malzemelerim ve uygulama yapılarak yıkama işlemi tamamlanmaktadır. Bu alanda uzman kadro ile verilen hizmetler sayesinde her türlü halı üzerinde nasıl bir çalışma yapılacağı en doğru şekilde belirlenmektedir.

Kaliteli sonuçlara ulaşmak isteyenler için profesyonel halı yıkama hizmeti ile sizlere yardımcı olmaktadır. Halınızı daha uzun süre kullanabilmeniz adına yıkama işlemi en uygun koşullarda yapılarak daha kaliteli ve hijyenik sonuçları de etmenize yardımcı olunmaktadır. Bu sayede her zaman güvenle tercih edebileceğiniz hizmeti sizleri sunuyoruz.

İpek Halı Yıkama Fiyatları

İpek halı kullananlar halının dokusunu ve yapısını bildiklerinden özellikle yıkatma işleminde bu alanda uzman kişileri tercih etmektedirler. Firmamızın yıllardır vermiş olduğu hizmet ile bu alanda kendini kanıtlamış ve kaliteli sonuçlar elde edilmesini sağlayarak yoluna devam eden bir firma olarak çözüm odaklı hizmet sunmaktadır.

Kullandığınız İpek halılarınızı ekibimiz adresinizden olarak fabrika içerisinde en uygun koşullarda yıkadıktan ve kurumasını sağladıktan sonra yeniden adresinize teslim etmektedir. Bu süreç içerisinde halılarınızın itinalı şekilde yıkanması için bu alanda uzman olan ekip ile çalışma yapılmaktadır.

Sunduğumuz hizmetimizde İpek halı yıkama fiyatları en uygun seçenekler ile hizmet almanızı sağlayacak şekilde belirlenmektedir.

İpek halı yıkama hizmetimiz hakkında bilgi almak için bizi arayıp aklınızda ki tüm soruları yanıtlayabiliriz.

Halının yapısına zarar verecek herhangi bir durumun oluşmaması için özellikle ayrı alanlarda ipek halı yıkama işlemi yapılmaktadır. Şampuanlama, fırçalama, durulama, sıkma ve ardından da kurutma işlemi halının yapısına göre en doğru şekilde yapılmaktadır. Halının renklerinin birbirine karışmaması için kullanılan kaliteli şampuandır bu noktada etkili olmaktadır.