Makine Halısı Yıkama

Makine halısı yıkama konusunda firmamız teslim almış olduğu halıyı el dokuma halısı mı yoksa makine halısı mı diye ayırarak ona göre özel işlem uygulamaktadır. Ayırdığımız halılarınızı dikkatli bir şekilde çeşitli aşamalardan geçirmekteyiz. Güvenerek bizlere teslim etmiş olduğunuz halılarınızı kendi halılarımız kadar özenle elden geçiriyoruz. Firmamıza teslim etmiş halılarınızı makine halısı yıkama konusunda hiç şüphe bırakmayacak şekilde teslim alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Sizde Binlerce Mutlu Müşteriye Katılın

Sağlık İçin Temizlik

Fazla kir barındırması ve çabuk kirlenmesi sebebi ile insan yaşamını olumsuz etkileyebilme potansiyeline sahiptir. Ayrıca diğer halılar ile karşılaştırıldığında makine halıları daha hassas yapıya sahiptirler. Bu yüzden özel bir temizleme işlemine tabii tutulması gereken bir halı çeşididir. Firmamız bu konuda sizlere iyi hizmet verebilmek için yeterli bilgi, tecrübe, donanım ve malzemeye sahiptir.

Kalite ve Hizmet

Makine halısı yıkama sektöründe olumlu ve ilerleyen adımlar atmış durumdayız. Teslim aldığımız halılarınızı her türlü özen içerisinde temizlik hizmetinden geçiriyoruz. Her türlü kir, toz ve mikroplardan arındıracak şekilde ve ilk günkü parlaklığına dönecek şekilde temizlenir. Tozlar temizlime, yıkama, durulama ve sıkma işlemlerinden sonra kurutulması için güneş ışığına bırakıyoruz. En doğal kurutma yöntemi olan güneş ışığı sayesinde halılarınızda bulunan mikrop ve bakteriler ortadan kalkıyor. Keşke halı yıkama olarak yapmış olduğumuz işler neticesinde siz değerli müşterilerimizden aldığımız geri dönütler sayesinde işimizi daha büyük azimle yapıyor, güncel halı yıkama teknik, malzeme ve deterjanlarını takip ediyor, personelimize gerekli eğitimleri veriyor ve böylece sizlere en ideal hizmeti sunuyor. Profesyonel anlamda devam ettiğimiz mesleki çalışmamızda bizleri tercih ederek kendiniz, aileniz ve iş arkadaşlarınızın sağlıklı kalmasına yardımcı olabilirsiniz. Makine halısı yıkanması konusunda her türlü desteği verebilmek için lütfen bizimle 0(212) 422 4 333 hattından irtibata geçiniz.

Makine Halısı yıkama

Artık günümüzde makine halıları çok fazla kullanılmaktadır. Bu halılar pek çok işletmede karşımıza çıkabilmektedir. Bu halılar özellikle bir çok insanın bulunduğu hastaneler, okullar, ofisler, iş yerleri gibi kalabalık ortamda çok sık kullanıldıkları için çabuk kirlenme ve fazlaca kir tutabilme özelliğine sahiptirler.