Güneşli Halı Yıkama Hizmetleri

Güneşli halı yıkama çözümleri, profesyonel süreçleri içermektedir. Halılarınız ilk günkü berraklığında ve capcanlı renklerine yeniden kavuşuyor. Yumoş halı yıkama’da halılarınızı yıkatırken herhangi bir bulaşı riski taşımazsınız.

İşletmemiz kişiye özel yıkama sistemleri ile yeni tip Covid-19 ile mücadele kapsamında tüm önlemlerini almıştır. Bu sayede işletmemizden gönül rahatlığı ile hizmet alımı yapabilirsiniz.

İşletmemiz, yeni tip Coronavirus önlemleri kapsamında kişiye özel yıkama sistemleri kullanmaktadır.

Kişiye özel yıkamada hiçbir bulaşı riski taşımazsınız, eşyalarınız başkalarının eşyaları ile temas etmez ve bu sayede gönül rahatlığı ile halılarınızı servisimizde yıkatabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Yumoş halı yıkama servisinde sunduğumuz tüm hizmetlerimiz, profesyonel süreçleri içerir. Üstün kalitede temizlik hizmetlerimizi piyasa koşullarına göre en ekonomik olacak şekilde dizayn ettik.

İşletmemizde, halılarınız başkalarını halıları ile karışmadan, kişiye özel yıkama sistemlerimizde titizlikle yıkanmaktadır. Halılarınız bizimle güvende…

Hertürlü koltuk kumaşı türünde özel yöntemler kullanılarak en başarılı sonuçları alıyoruz. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz…

Yataklar şüphesiz evlerimizin en çok bakteri barındıran eşyalarından biri, sizce de artık derinlemesine temizlik zamanı gelmedi mi? bugün randevu alın…

Uzman ekip ve ekipmanlar, doğal solüsyonlar ve özel stor perde yıkama makinaları eşliğinde el değmeden perdelerinizi ilk günkü haline getirelim mi?

Yorgan & Battaniye Yıkama

Endüstriyel, elmas kazan özellikli makinalarımızda kişiye özel yorgan, battaniye yıkama hizmetlerimizi denediniz mi? bugün bizi arayın!

Halı Tamiri

Antika, el dokuma, ipek ve aile yadigârı halılarınızı orjinaline uygun olarak tadilatını gerçekleştiriyoruz. Overlok ve saçak seçeneklerimiz ile hizmetinizdeyiz…

Profesyonel Çözümler

Ortalama bir ev halısının yılda en az 2 kez, profesyonel bir servis tarafından, derinlemesine temizlenmesi önerilir. Geçen her fazla süre içerisinde hem dış etkenler hemde ev içi etkenlerden dolayı halılarınızın hav aralıklarına zararlılar yuvalanır ve başta astım hastaları olmak üzere aile sağlığınıza ciddi zararlar verebilir. Güneşli halı yıkama servisi olarak, halılarınızı %100 hijyen garantisi ile yıkıyoruz.

Kullandığımız çözeltiler hiçbir şekilde zararlı kimyasallar içermez, tamamen doğal, vegan halı şampuanları kullanıyoruz. Daha yaşanabilir, sağlıklı ortamlar oluşturulması adına çözümlerimizi her yıl düzenli olarak yeniliyoruz.

“Sağlığınız bizim için önemli, peki ya siz önemsiyor musunuz?”

%100 Müşteri Memnuniyeti

Güneşli halı yıkama servisi, müşteri memnuniyetini esas alan bir şirket politikası ile hizmet vermektedir. Verdiğimiz tüm hizmetlerin karşılığında memnun müşteriler görebilirsek kendimizi başarılı sayarız, eğer bir müşterimiz memnun değilse gereken her türlü desteği ücretsiz olarak sağlar, müşterimizin memnun kalmasını sağlarız. İşletmemiz müşteri memnuniyetini garanti eder.

Sizde Binlerce Mutlu Müşteriye Katılın